Yhteystiedot

Kotipalvelu - Hemservice

Turun seutu - Åbo trakten

Nina Kyntöaho

041 507 3326

nina@masitek.fi


Paimion seutu - Pemar trakten

Anu Tervomaa

045 618 4590

anu@masitek.fi


Raaseporin seutu - Raseborg trakten

Maria Sjöholm

040 770 5512

maria@masitek.fi

Rakennustyöt - Sähkötyöt - Pienoismallit

Rakennustyöt

Petri Mäntylä

040 158 9233

petri@masitek.fi


Sähkötyöt

Timo Marttila

040 545 4400

timo@masitek.fi


Pienoismallit

Tarmo Kyntöaho

041 507 3325

tarmo@masitek.fi

Osuuskunnan laskutus ja taloushallinto

TRK Tilit Oy

Ilkka Koivisto

/ 050 2447

ilkka.koivisto@trktilit.fi

www.trktilit.fi